Ważne uroczystości wymagają odpowiedniej oprawy – w tym również przemyślanych strojów. Podczas gdy panie przebierają w niezliczonych krojach, kolorach i materiałach sukien, panowie stawiają na klasyczną czerń czy najprostsze fasony, decydując się na bezpieczne rozwiązania. Dlaczego tak się dzieje?

Otóż panuje przekonanie, że garnitury nie pozostawiają wiele możliwości, a mężczyźni skazani są na nudne, znane już wszystkim dobrze połączenia. To błąd, z którego profesjonalne marki starają się wyprowadzić każdego, kto zdecyduje się wkroczyć z nimi do świata pełnego elegancji, a jednocześnie męskiej siły.

Specjaliści od garniturów ślubnych na miarę i nie tylko udowadniają, że męska moda ma wiele do zaoferowania, pozostawiając miejsce na rozwiązania nowoczesne, efektowne, a nawet odważne czy nietypowe. Przekonaj się, że Ty także możesz skorzystać z jej możliwości.

Garnitury ślubne na miarę – dopasowanie do sylwetki, okoliczności i charakteru

Doświadczeni producenci garniturów zdają sobie sprawę, że aby doskonale wyglądać w danym garniturze, nie wystarczy wybrać jedynie „ładny” model, a następnie włożyć go w ten jeden wyjątkowy dzień w życiu. Od podjęcia decyzji do stworzenia efektownej stylizacji biegnie bowiem długa droga.

Garnitur stanowi niejako przedłużenie pewności siebie mężczyzny. Nie spełni jednak swojego zadania, jeśli nie zostanie odpowiednio dopasowany zarówno do ciała, jak i charakteru pana młodego. Dlatego tym kwestiom specjaliści poświęcają sporo uwagi, starannie zdejmując wymiary, przenosząc je na materiał i szyjąc poszczególne elementy stroju. Idealne dopasowanie do sylwetki sprawi, że pan młody również poczuje się wyjątkowo.

Prawdą jest, że męskość ma różne oblicza. W końcu każdy mężczyzna, bez względu na charakter, chce poczuć się we własnych ubraniach po prostu dobrze. Mnogość wzorów, kolorów, materiałów i fasonów pozwala dostosować garnitur do wszelkich wymagań klientów salonów z modą męską. Właśnie dlatego pracujący w nich profesjonaliści proponują obecnie najpopularniejsze garnitury ślubne w odcieniach czerni, szarości, brązu oraz granatu, gładkie lub wzorzyste, klasyczne, dwurzędowe bądź smokingi. Twoje preferencje są dla nich najważniejsze, dlatego zapewniają sobie jak najszersze możliwości w zakresie ich spełniania.

Garnitury na miarę Twoich oczekiwań

W codziennym życiu zwracasz uwagę na detale? Profesjonaliści zajmujący się szyciem garniturów na miarę, wychodzą bowiem z założenia, że to właśnie one decydują o wrażeniu, jakie wywrzesz w jednym z naszych garniturów. Z tego względu zapewniają szerokie możliwości w zakresie wyboru nawet najdrobniejszych elementów. Wszystko po to, żebyś miał pewność co do spójności całej stylizacji.

Głośniej przemawiają do Ciebie guziki srebrne niż czarne? Stawiasz na materiały najwyższej jakości, takie jak wełna 160’s? A może uważasz, że pełny zestaw nie może obejść się bez dopasowanej kolorystycznie kamizelki? Doświadczeni profesjonaliści będą przygotowani na wszelkie Twoje sugestie.

Efektowne garnitury – nowoczesne spojrzenie na męską modę

Na rynku funkcjonuje wiele firm oferujących wysokiej jakości garnitury na miarę, jednak wśród nich istnieje marka, która jest klasą samą w sobie – Balamonte. Obrała ona łączenie nowoczesnego podejścia do mody dla panów z ponadczasowymi rozwiązaniami w tym obszarze. Za inspirację do jej wypełniania służą im Włosi słynący z wyniesienia krawieckiej sztuki na nieosiągalny dotąd poziom. Idąc za ich przykładem, dbają oni o najdrobniejsze detale. Dobierają jedynie tkaniny o najlepszej jakości, pochodzące z Włoch i Wielkiej Brytanii, a także zapewniają solidność gotowych garniturów.

Co więcej, zdają sobie sprawę, że ludzkie ciało się zmienia – to całkowicie normalne. Dlatego na przestrzeni czasu potrzebnego na uszycie pełnego stroju proponują oni kilkukrotne kontrole. W ich trakcie krawiec sprawdza, czy zdjęte wymiary oraz inne elementy nadal na Ciebie pasują.

Salon garniturów – postaw na jakość

Dawniej moda stanowiła domenę jedynie kobiecą – a zwłaszcza w zakresie strojów przeznaczonych na wyjątkowe okazje. W Balamonte doskonale jednak wiedzą, że nadszedł czas, aby to zmienić. Chcesz przekonać się o tym na własnej skórze? Odwiedź jeden z ich salonów garniturów i oddaj się w ręce osób, przed którymi świat męskiej mody nie ma żadnych tajemnic.

Specjaliści z uwagą wysłuchają Twoich oczekiwań, obaw czy pomysłów, przedstawią Ci kilka propozycji, które będą najlepiej odpowiadać wymaganiom, a gdy wybierzesz wszystkie elementy, nastąpi etap szycia. Po kilku tygodniach strój będzie na Ciebie czekał.