Firmy wytwarzające różnego rodzaju towary, oprócz wysokiej jakości produktów, muszą również skupić się na sposobie pakowania. Estetyczne oraz atrakcyjnie wyglądające etykiety zdecydowanie przyciągają uwagę klientów, wpływając pozytywnie na sam odbiór towaru. Wielu przedsiębiorców zastanawia się jednak, jaki rodzaj pakowania wybrać, aby był jak najbardziej funkcjonalny, korzystny cenowo, a przy tym wyglądał estetycznie. Ciekawym rozwiązaniem jest wybór torebek klockowych, które umożliwiają pakowanie różnego rodzaju produktów. W naszej ofercie posiadamy różnorodne pod względem rozmiarów oraz kolorów torebki klockowo-papierowe, które sprawdzą się w wielu sytuacjach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Torebki klockowe papierowe – do czego się wykorzystuje?

Torebki klockowe wykorzystywane są coraz częściej przez różnych przedsiębiorców, wszystko to za sprawą ich licznych zalet. Choć najczęściej kojarzą się z branżą gastronomiczną, znajdują zastosowanie w różnych branżach.

Pakowanie żywności

Dostępne w naszej ofercie torebki klockowo-papierowe to doskonała propozycja do pakowania różnorodnych pokarmów. Można przechowywać w nich sypkie produkty spożywcze, takie jak bułka tarta czy mąka, ale również większe w postaci cukierków, ciastek czy owoców. Torebki są również doskonałe do pakowania oraz przenoszenia jedzenia, które otrzymujemy na wynos. To bezpieczny oraz bardzo komfortowy sposób na ochronę posiłku. Torebki klockowe dostępne w różnych rozmiarach umożliwiają dopasowanie ich do wielkości przechowywanych produktów.

Gadżety reklamowe

Bardzo ciekawym sposobem na wykorzystanie torebek papierowo klockowych jest również branża reklamowa. Producenci tworzący gadżety oraz upominki w postaci kubków, długopisów, smyczy czy podkładek pod myszkę potrzebują atrakcyjnego sposobu na przechowywanie akcesoriów. Torebki pozwalają także na wydrukowanie loga firmy, dla której przygotowywane były gadżety reklamowe. Wraz z nimi tworzą więc gotowy zestaw, który można wręcz klientom lub osobom zainteresowanym daną marką. Torebki z upominkami mogą być powszechnie wykorzystywane podczas różnego rodzaju targów branżowych, konferencji czy drzwi otwartych w celu nagrodzenia przybyłych osób.

Wysyłka produktów

Torebki klockowo-papierowe sprawdzą się również doskonale do wysyłki różnego rodzaju produktów, w szczególności tych o mniejszej masie. Każdy przedsiębiorca, który sprzedaje produkty, poszukuje najlepszych metod opakowania oraz wysyłki, które będą zapewniać bezpieczeństwo wysłanym produktom, a jednocześnie będą atrakcyjne cenowo. Torebki papierowe to doskonałe rozwiązanie, które można zamówić hurtowo, umieszczając na froncie logo własnej marki.

Torebki papierowe klockowe – dlaczego warto się na nie zdecydować?

Wykorzystanie torebek klockowo-papierowych niesie za sobą wiele korzyści, które przyciągają do tego rozwiązania wielu klientów. Choć nie sposób wymienić ich wszystkich, warto zwrócić uwagę na ekologiczne oraz ekonomiczny wymiar tego rozwiązania.

Ekologia

Torebki papierowe to ekologiczny wybór, który cieszy się dużym uznaniem zarówno po stronie producentów, jak i samych klientów. To bardziej przyjazne dla środowiska rozwiązanie niż korzystanie z plastikowych opakowań. Z pewnością każda osoba, której zależy na ochronie środowiska, doceni wybór torebek papierowych. Tego typu ochrona jest biodegradowalna i znacznie łatwiejsza w późniejszym recyklingu. Jak więc widać, zalet jest tutaj bardzo wiele.

Atrakcyjne ceny

Torebki klockowo-papierowe zasługują również na uwagę ze względu na ekonomiczność tego rozwiązania. Zakup dużej ilości opakowań to wciąż bardzo atrakcyjna cena, która dla przedsiębiorców będzie znaczną korzyścią. Porównując koszta zakupu tej samej ilości torebek papierowych oraz innego rodzaju opakowań, np. plastikowych, cena może różnić się znacząco. Oszczędność można wykorzystać tutaj na innego rodzaju inwestycje. Dokładny cennik znajduje się na naszej stronie internetowej – w przypadku dużych zamówień warunki mogą być również ustalane indywidualnie.

Torebki klockowe – producent – KIEL-PAK

Dostępne w naszej ofercie torebki klockowe to doskonała propozycja, która pozwala na uzyskanie szeregu korzyści. Posiadamy opakowania o różnych wielkościach, co umożliwia dostosowanie ich do własnych potrzeb. Każdy klient ma również możliwość wyboru koloru torebki – biały oraz brązowy, a także kwestii dostępności rączki lub jej braku. Na indywidualne życzenie klienta wykonujemy również nadruk, który może być elementem identyfikacji wizualnej firmy lub informować bezpośrednio o produkcie. Wszystkie kwestie związane z wydrukiem grafiki ustalane są zawsze indywidualnie z klientem, aby dopasować się do potrzeb oraz wizji wyglądu torebki.

Torebki klockowe – producent gwarantuje wysoką jakość oraz trwałość produktów. Nasi klienci podkreślają terminowość realizacji zleceń, a także doskonałe ceny. Robimy wszystko, aby zapewnić najlepszy produkt oraz zagwarantować satysfakcję klienta. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.