PLAN IMPREZY

8 maja (pon.) 2017 – WETI PG, aud. Kowalskiego

08:00-13:00     Wydawanie identyfokatorów oraz rejestracja nowych uczetników w recepcji
09:00-09:10     INTRO
09:15-10:00     Rolls-Royce Ship Intelligence (Piotr Januszewski) – Morskie aplikacje zdalne i autonomiczne
10:05-11:00     Actisense (Owen Vachell, wykład w j. ang) – Standardy komunikacyjne systemów elektroniki morskiej: NMEA0183, NMEA2000, LWE
11:00-11:15     Przerwa kawowa
11:15-12:10     Actisense – (Owen Vachell, wykład w j. ang) Standard komunikacji OneNet
12:15-12:55     Katedra Teleinformatyki WETI PG (Józef Woźniak, Krzysztof Gierłowski) – Projekt netBaltic Internet na Bałtyku
13:00-14:00     Przerwa na lunch
14:00-14:40     TimeZero (Ferhat Dahak, wykład w j. ang) – Aplikacje nadzorowania przybrzeżnego ruchu statków
14:45-15:25     Escort (Sławomir Łubek) – Detekcja i wizualizacja w czasie rzeczywistym dna oraz obiektów w toni wodnej
15:30-??:??     Panel dyskusyjny #1: Potrzeby przemysłu morskiego vs. możliwości uczelni technicznej – badania i rozwój.
20:00-??:??      Restauracja Meridian – Sopot, na końcu molo  – mniej oficjalna dyskusja panelowa ;-)

9  maja (wt.) 2017 – WETI PG, aud. Kowalskiego

08:00-13:00     Wydawanie identyfokatorów oraz rejestracja nowych uczetników w recepcji
09:00-09:10     INTRO
09:15-09:55     Urząd Morski w Gdyni (Marek Ledóchowski) – Inteligentne boje nawigacyjne
10:00-10:40     Procad (Daniel Małek i Włodzimierz Dżygadło) – Wykorzystanie platform CAD do projektowania automatyki i elektroniki statków
10:45-11:00     Przerwa kawowa
11:00-11:40     Katedra Systemów Elektroniki Morskiej WETI PG (Lech Kilian) –  Militarne aplikacje hydroakustyczne
11:45-12:25     Katedra Automatyki WEiA PG (Roman Śmierzchalski) – Automatyzacja statku a autonomia jednostki nawodnej
12:30-13:00     Akademia Morska w Gdyni WN AM (Mariusz Specht, Emlian Świtalski) – Bezzałogowa jednostka hydrograficzna „AutoDron”
13:00-14:00     Przerwa na lunch
14:00-14:35     Intel (Andrzej Jankowski) – Industrial Internet of Things (IIoT)
14:40-15:00     Navinord (Piotr Cywiński) – System wsparcia szkolenia morskiego
15:05-15:25     Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki WETI PG (Henryk Lasota) –  Międzywydziałowe kształcenie w specjalności „Inżynieria autonomicznych jednostek pływajacych”
15:30-…     Panel dyskusyjny #2: Potrzeby przemysłu morskiego vs. możliwości uczelni technicznej – kształcenie specjalistów.

Powered by Khore by Showthemes